Кошик
1 відгук
ТОВ "ВІ АР САПЛАЙ"

Верстати серїї TR-AD з двома шпинделями

  • Широкоформатні фрезерні верстати з двома шпинделями.
  • Можливе оснащення як кроковими так і серво двигунами переміщення.
  • З вакуумним столом з T-подібнимии пазами.
  • Можуть бути оснащені шпинделями від 3,0 до 9.5 кВт (HQR или HSD).
  • Робоче поле: від 1300х1200 мм до 2000х8000 мм. Хід по осі Z=200 мм.
  • Виробництво більших розмірів на замовлення.
  • Гарантія 1 рік!

Широкоформатні фрезерні верстати з ЧПК з робочим полем від 1300х1200 мм до 2000x8000 мм і переміщенням по осі Z=200 мм (опційно доступний більший кліренс і хід по осі Z). Зазначені верстати дозволяють обробляти більшість популярних матеріалів, зокрема: деревина і її композити, алюмінієві фасадні сендвич-панелі (Dibond®, Alucobond® тощо), пластики ПВХ, ABS, полістирол, акрил та інші. Крім вищезазначених м'яких матеріалів верстат чудово зарекомендував себе в роботі з кольоровими металами: алюміній і його сплави, латунь тощо. Перелік матеріалів дуже великий.

ВАРІАНТИ ВСТАНОВЛЕННЯ ДВОХ ШПИНДЕЛІВ

Встановлення 2-х шпинделей може бути реалізована наступним чином:

  1. Однакові шпинделі встановлені на 1 каретку і на 1 шпиндельну платформу та переміщуються абсолютно синхронно. Таке рішення застосовується для збільшення продуктивності: Верстат виконує фрезеровку/гравірування одночасно у 2-х місцях робочого столу.
  2. Шпинделі різної або однакової потужності розміщені на одній каретці, але незалежно керовані по вісі Z. Послідовна робота шпинделей є альтернативою верстатів з автоматичною зміною на два інструменти.
  3. Однакові шпинделі встановлені на різні каретки та здатні переміщуватися “незалежно” по вісі Z і X. Дозволяє працювати синхронно як одразу двома шпинделями, так і послідовно різними інструментами.

При необхідності може бути  встановлено більша кількості шпинделей. 

у вигляді спискуу вигляді галереї